Selbyv Junhui,Higginsin Hawkins.
Mark Selby tegen John Higgins
Ali Carter - £ 322.575
Mark Selby versloeg Ding Junhui met 18-15
John Higgins versloeg Barry Hawkins met 17-8
Mark Selby versloeg Ding Junhui met 17-15
John Higgins versloeg Kyren Wilson met 13-6
Mark Selby versloeg Marco Fu met 13-3
Ding Junhui versloeg Ronnie O'Sullivan met 13-10'
Barry Hawkins versloeg Stephen Maguire met 13-9
Ronnie O'Sullivan versloeg Shaun Murphy met 13-7
Ding Junhui versloeg Wenbo Liang met 13-12
Kyren Wilson versloeg Stuart Bingham met 13-10
John Higgins versloeg Mark Allen met 13-9
Shaun Maguire versloeg Rory McLeod met 13-3
Barry Hawkins versloeg Graeme Dott met 13-6
Mark Selby versloeg Xiao Guodong met 13-6
Marco Fu versloeg Neil Robertson met 13-11
Mark Selby versloeg Fergal O'Brien met 10-2
Stephen Maguire versloeg Anthony McGill met 10-2
Kyren Wilson versloeg David Grace met 10-6
Ronnie O'Sullivan versloeg Gary Wilson met 10-7
Stuart Bingham versloeg Peter Ebdon met 10-5
Shaun Murphy verslaat Yan Bingtao met 10-8
Marco Fu beat Luca Brecel 10-9
Mark Allen versloeg Jimmy Robertson met 10-8
John Higgins versloeg Martin Gould met 10-6
Ding Junhui versloeg Zhou Yuelong met 10-5
Wenbo Liang versloeg Stuart Carrington met 10-7
Rory McLeod versloeg Judd Trump met 10-8
Graeme Dott versloeg Ali Carter met 10-7
Barry Hawkins versloeg Tom Ford met 10-3
Xiao Guodong versloeg Ryan Day 10-4
Neil Robertson versloeg Noppon Saengkham met 10-4
Eerste ronde, best of 19 - 10:00 uur
Mark Selby (nr. 1 zaad) v Fergal O'Brien (wedstrijd 1) - Score aan het einde van de sessie: 8 frames tegen 1
Anthony McGill (15) tegen Stephen Maguire (wedstrijd 15) - 2-7
Eerste ronde, best of 19 - 14.30 uur
Ronnie O'Sullivan (12) v Gary Wilson (wedstrijd 6) - 5-4
Kyren Wilson (14) tegen David Grace (wedstrijd 10) - 5-4
Eerste ronde, beste van 19 - 19 uur
Mark Selby (1) versloeg Fergal O'Brien10-2(Wedstrijd 1)
Stephen Maguire sloegAnthony McGill (15) 10-2(Wedstrijd 15)
Eerste ronde, beste van 19 - 10 uur
Shaun Murphy (5) v Yan Bingtao (wedstrijd 5) - 6-3
Kyren Wilson versloeg David Grace met 10-6 (wedstrijd 10)
Eerste ronde, best of 19 - 14.30 uur
Ronnie O'Sullivan (12) versloeg Gary Wilson met 10-7 (wedstrijd 6)
Stuart Bingham (3) v Peter Ebdon (Wedstrijd 9) - 5-4
Eerste ronde, beste van 19 - 19 uur
Marco Fu (8) v Luca Brecel (Match 4) - 2-7
Mark Allen (11) tegen Jimmy Robertson (wedstrijd 11) - 5-4
GETTY
Marco Fu is door velen getipt om een zet te doen op het WKEerste ronde, beste van 19 - 10 uur
Ding Junhui (4) v Zhou Yuelong (wedstrijd 8)-7-2
Stuart Bingham (3) versloeg Peter Ebdon10-5(Wedstrijd 9)
Eerste ronde, best of 19 - 14.30 uur
Shaun Murphy (5) versloeg Yan Bingtao10-8(Wedstrijd 5)
John Higgins (6) v Martin Gould (wedstrijd 12) - 7-2
Eerste ronde, beste van 19 - 19 uur
Marco Fu (8) beat Luca Brecel 10-9 (Match 4)
Mark Allen (11) versloeg Jimmy Robertson met 10-8 (wedstrijd 11)
Eerste ronde, beste van 19 - 10 uur
Liang Wenbo (13) v Stuart Carrington (wedstrijd 7)-4-5
John Higgins (6) versloeg Martin Gould met 10-6 (wedstrijd 12)
Eerste ronde, best of 19 - 14.30 uur
Ding Junhui (4) versloeg Zhou Yuelong met 10-5 (wedstrijd 8)
Judd Trump (2) tegen Rory McLeod (wedstrijd 16) - 4-5
Eerste ronde, beste van 19 - 19 uur
Liang Wenbo (13) verslaat Stuart Carrington met 10-7 (wedstrijd 7)
Ali Carter (10) v Graeme Dott (Wedstrijd 14) - 3-6
Eerste ronde, beste van 19 - 10 uur
Ryan Day (16) v Xiao Guodong (Wedstrijd 2)-6-3
Rory McLeod verslaanJudd Trump 10-8 (wedstrijd 16)
Eerste ronde, best of 19 - 14.30 uur
Neil Robertson (9) v Noppon Saengkham (Wedstrijd 3) ---8-1
Graeme Dr. beatAli Carter 10-7 (Wedstrijd 14)
Eerste ronde, beste van 19 - 19 uur
Ryan Day (16) versloeg Xiao Guodong met 10-4 (wedstrijd 2)
Barry Hawkins (7) tegen Tom Ford (wedstrijd 13) - 7-2
Eerste ronde, best of 19/ronde twee, best of 25 - 14.30 uur
Neil Robertson (9) versloeg Noppon Saengkham met 10-4 (wedstrijd 3)
Bingham v Wilson (wedstrijd 21) - 3-5
Eerste ronde, best of 19/ronde twee, best of 25 - 19u
Murphy v O'Sullivan (wedstrijd 19) - 6-2
Barry Hawkins (7) versloeg Tom Ford met 10-3 (wedstrijd 13)
GETTY
John Higgins is al viervoudig wereldkampioen snookerRonde twee, best of 25 - 10.00 uur
Liang v Ding (Wedstrijd 20)-2-6
Bingham v Wilson (wedstrijd 21) - 7-9
Ronde twee, best of 25 - 14.30 uur
Murphy v O'Sullivan (Wedstrijd 19) - 6-10
Allen v Higgins (wedstrijd 22) - 5-4
Ronde twee, best of 25 - 19:00 uur
Liang v Ding (Wedstrijd 20)-9-7
Wilson beatBingham 13-10 (wedstrijd 21)
Ronde twee, best of 25 - 10.00 uur
O'Sullivan versloeg Murphy met 13-7 (wedstrijd 19)
Allen v Higgins (Wedstrijd 22) - 7-9
Ronde twee, best of 25 - 14.30 uur
Junhui versloeg Liang met 13-12 (wedstrijd 20)
Maguire v McLeod (wedstrijd 24) - 6-2
Ronde twee, best of 25 - 19:00 uur
Selby v Xiao Guodong (Wedstrijd 17)-6-2
Higgins versloeg Allen met 13-9 (wedstrijd 22)
Ronde twee, best of 25 - 10.00 uur
Robertson v Fu (wedstrijd 18) - 4-4
Hawkins v Dott (wedstrijd 23) - 5-3
Ronde twee, best of 25 - 14.30 uur
Selby v Xiao Guodong (Wedstrijd 17)-10-6
Maguire versloeg McLeod met 13-3 (wedstrijd 24)
Ronde twee, best of 25 - 19:00 uur
Robertson v Fu (wedstrijd 18) - 8-8
Hawkins v Dott (wedstrijd 23) - 10-6
Ronde twee, best of 25 - 14.30 uur
Selby versloeg Xiao Guodong (wedstrijd 17) 13-6
Hawkins versloeg Dott (wedstrijd 23) 13-6
Ronde twee, best of 25 - 19:00 uur
Fu versloeg Robertson met 13-11 (wedstrijd 18)
Klik door de galerij om onze top 10 snookerspelers aller tijden te onthullen
Kwartfinales, best of 25 - 10.00 uur
O'Sullivan v Ding (QF 2) - 4-4
Wilson v Higgins (QF 3) - 3-5
Kwartfinales, best of 25 - 14.30 uur
Selby v Fu (QF 1) - 6-2
Hawkins v Maguire (QF 4)- 5-3
Kwartfinales, best of 25 - 19:00 uur
O'Sullivan v Ding (QF 2) - 6-10
Higgins beatWilson 13-6 (QF 3)
Kwartfinales, best of 25 - 10.00 uur
Selby versloeg Fu 13-3 (QF 1)
Kwartfinales, best of 25 - 14.30 uur
Ding versloeg O'Sullivan 13-10 (QF 2)
Hawkins v Maguire (QF 4)- 5-4
Kwartfinales, best of 25 - 19:00 uur
Hawkins versloeg Maguire met 13-9 (QF 4)
Halve finales, best of 33 - 13:00 uur
Selby v Ding (SF 1) - 3-5
Halve finales, best of 33 - 19:00 uur
Higgins v Hawkins (SF 2) - 5-3
Halve finales, best of 33 - 10.00 uur
Selby v Ding (SF 1)
Halve finales, best of 33 - 14.30 uur
Higgins v Hawkins (SF 2) 10-6
Halve finales, best of 33 - 19:00 uur
Selby v Ding (SF 1) 12-12
Halve finales, best of 33 - 10.00 uur
Higgins v Hawkins (SF 2) 16-8
Halve finales, best of 33 - 14.30 uur
Selby versloeg Ding met 17-15
Halve finales, best of 33 - 19:00 uur
Higgins versloeg Hawkins met 17-8
Finale, best of 35 - 14.00 uur
Selby v Higgins (Finale) 2-6
Laatste , beste van 35 - 19.00 uur
SelbyvHiggins(Finale) 7-10
Finale, best of 35 - 14.00 uur
SelbyvHiggins(Finale) 13-11
Finale, best of 35 - 14.00 uur
Selby versloeg Higgins met 18-15